БЛОГ

Перформативна презентація збірки поезії «Створюючи світи» та виставка картин Ольги Бондаренко

21 серпня художниця та поетеса Ольга Бондаренко, одна з авторок проекту Ведалі. Влаштує перформативну презентацію своєї збірки поезії «Створюючи світи» та виставку картин. Це вже друга збірка віршів, яку авторка, до речі, доповнила власними ілюстраціями.

«Борці за естетику часто втрачають щирість, а борці за щирість часто втрачають естетику. Я в своїх роботах хочу передати щиру і осмислену естетику. Поєднувати непоєднуване, перемішувати смисли й образи, даючи можливість народитися новому», — ділиться власним баченням творчості художниця.

На івенті ти зможеш зануритися в поезію, подивитися картини, відчути поєднання різних видів мистецтва та навіть стати учасником цього творчого процесу. Відкриється виставка танцювальним перформансом за участю Ольги Бондаренко та інших танцівників. Він відображатиме почуття, які виникають під час взаємодії з мистецькими роботами.

Івент почнеться о 18:30, але ти можеш прийти трохи раніше і поспілкуватися з авторкою виставки. Збірку поезій та картини можна буде придбати.

Вхід вільний. Виставка триватиме до 27 серпня.
Адреса: м. Дніпро вулиця Січеславська Набережна, 37

У потоці життя.
marian-art.com.ua
Новости